SCOALA GIMNAZIALA VALEA NUCARILOR

Cadre Didactice

Incadrarea Scoala Valea Nucarilor

 

SCOALA CU CLS. I – VIII VALEA NUCARILOR

                                                                    

ANUL SCOLAR 2011 – 2012

 

1. DANILA VIORICA                - educatoare grupa mica-mijlocie- 25 ore

2. PARTEBUNA AURELIA      - educatoare grupa mare-pregatitoare- 25 ore

3. GRIGORESCU MARIANA  - invatatoare clasa I - 18 ore

4. SILEVESTRU DANIELA     - invatatoare clasa a II-a - 18 ore

5. DOGARU PAULA                  - invatatoare clasa a III-a - 18 ore

6.CROITORU TUDORA             - invatatoare clasa a IV-a - 18 ore

7. DULGHERU CAMELIA – profesor de Limba si Literatura Romana – 4 ore

       5 ore                                                                   (clasa a VII-a-4 ore)

                                                                       CDS”Lumea din computer”-1 ora(clasa a V-a-1 ora)

8. CRAUS VICTOR - profesor de Limba si Literatura Romana - 13 ore

       14 ore    (clasa a V-a-5 ore+clasa a VI-a-4 ore +  clasa a VIII-a-4 ore)

                                                                  Limba latina-1 ora              

9. PANAIT GEORGIANA LAURA - profesor de Limba Engleza – 13 ore

    13 ore   (clasa a III-a-2 ore+clasa a IV-a-2 ore+clasa a V-a-2 ore+clasa a VI-a-2 ore+clasa a VII-a

                  -2 ore+clasa a VIII-a-2 ore+CDS”English throught stories and games”-1 ora(clasa a II-a)

10. RAICIU   NICOLETA    - profesor Limba Franceza – 8 ore

       8 ore      (clasa a V-a-2 ore+clasa a VI-a-2 ore+clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-2 ore)

11. SERGHIESCU VASILICA - profesor de Matematica – 16 ore

       18 ore                                    Educatie Plastica – 2 ore(clasa a VI-a+clasa a VII-a)

12. SORICA ALEXANDRU          - profesor de Educatie Fizica –9 ore

       9 ore                         (clasa a V-a-2 ore+clasa a VI-a-2 ore+clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-

                                             1 ora+clasa a IV-a-2 ore) - diriginte la clasa a VII-a

13. CRACIUN OLGA               - profesor de Educatie Tehnologica – 4 ore

       7 ore    (clasa a V-a-1 ora+clasa a VI-a-1 ora+clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-1 ora)

                                                                      Educatie Muzicala – 3 ore

                                                (clasa a V-a-1 ora+clasa a VI-a-1 ora+clasa a VII-a-1 ora)

                                                                                            diriginta la clasa a V-a

14. MANOLACHE VASILE- profesor de Fizica – 6 ore

       10 ore                           (clasa a VI-a-2 ore+clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-2 ore)

                                                                      Chimie – 4 ore

                                            (clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-2 ore)

15. NASTASE GEORGETA - profesor de Istorie – 6 ore

       9 ore             (clasa a V-a-2 ore+clasa a VI-a-1ora+clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-2 ore)

                                                                      Cultura Civica – 2 ore

                                                                     (clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-1 ora)

                                                            Educatie Muzicala/Educatie Plastica – 1 ora (clasa a VIII-a)

                                                                                       diriginta la clasa a VIII-a                          

16.TURCU ELENA MIRELA - profesor de Geografie – 5 ore                                                          

         5 ore         (clasa a V-a- 1 ora+clasa a VI-a-1ora+clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-2 ore)

 

 

17.MANCEANU LUZIA ETI- profesor de   Biologie-6 ore

         10 ore          (clasa a V-a-1 ore+clasa a VI-a-2ore+clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-1 ora)

                                                                         Educatie pentru Sanatate – 3 ore

                                   (clasa a VI-a-1 ora+clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-1 ora)

                                                                         Educatie Plastica – 1 ora(clasa a V-a)

                                                                         diriginta la clasa a VI-a

18.STRAT IOAN- profesor de Religie – 8 ore

19.ISOFACHE LILIANA-profesor psiholog - 4 ore

 

     Nedidactic :

  • ORGHEI VALERICA-ingrijitor
  • GHIZILA FLORICA-ingrijitor
  • AGACHE MIRCEA –muncitor intretinere/fochist      

                     

     Auxiliar :

  • MOROZOV GIANINA DANIELA - secretar
  • IORGA ADELA –administrator financiar

 

                                                                                                                     Director,


Incadrarea Agighiol

 

SCOALA CU CLS.I-VIII VALEA NUCARILOR

SCOALA CU CLS. I – VIII AGIGHIOL (STRUCTURA)

 ANUL SCOLAR 2011 – 2012

1. ION IULIANA               - educatoare grupa mica-mijlocie - 25 ore

2. DRAGOMIR OLGA     - educatoare grupa mare - 25 ore

3. NISTOR IOANA           - educatoare grupa pregatitoare - 25 ore

4. SANDU ELENA             - invatatoare clasa I - 18 ore

5. RUSU VIOLETA           - invatatoare clasa a II-a - 18 ore

6. GHERMAN MARIA     - invatatoare clasa a III-a - 18 ore

7. PAVEL VASILICA       - invatatoare clasa a IV-a - 18 ore

8. DULGHERU CAMELIA – profesor de Limba si Literatura Romana – 8 ore

      9 ore                                                      (clasa a VII-a-4 ore + clasa a VIII-a-4 ore)

                                                                       CDS”Lumea din computer”-1 ora (clasa a V-a)

9. CRAUS VICTOR    - profesor de Limba si Literatura Romana - 9 ore

      10 ore                                           (clasa a V-a-5 ore + clasa a VI-a-4 ore)

                                                               Limba latina-1 ora (clasa a VIII-a)

10. PANAIT GEORGIANA LAURA - profesor de Limba Engleza – 12 ore

      12 ore                     (clasa a III-a-2 ore+clasa a IV-a-2 ore+clasa a V-a-2 ore+clasa a VI-a-2     

                                    ore+clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-2 ore);diriginta la clasa a V-a              

11. RAICIU   NICOLETA    - profesor Limba Franceza – 8 ore

      8 ore            (clasa a V-a-2 ore+clasa a VI-a-2 ore+clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-2 ore)

                                                                                  diriginta la clasa a VI-a              

12. IPATE TUDOR              - profesor de Matematica – 16 ore

      18 ore                (clasa a V-a-4 ore+clasa a VI-a-4 ore+clasa a VII-a-4 ore+  clasa a VIII-a-4 ore)                              

                                                             Educatie Plastica – 2 ore(clasa a VI-a+clasa a VII-a)

                                                                     diriginte la clasa a VII-a

13. SORICA ALEXANDRU          - profesor de Educatie Fizica –9 ore

       9 ore                                              (clasa a V-a-2 ore+clasa a VI-a-2 ore+clasa a VII-a-2 ore+   

                                                                                  clasa a VIII-a-1 ora+clasa a IV-a-2 ore)

14. CRACIUN OLGA              - profesor de Educatie Tehnologica – 4 ore

       7 ore                 (clasa a V-a-1 ora+clasa a VI-a-1 ora+clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-1 ora)

                                                                  Educatie Muzicala – 3 ore

                                                      (clasa a V-a-1 ora+clasa a VI-a-1 ora+clasa a VII-a-1 ora)

15. MANOLACHE VASILE- profesor de Fizica – 6 ore

       10 ore                        (clasa a VI-a-2 ore+clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-2 ore)

                                                                      Chimie – 4 ore

                                            (clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-2 ore)

                                                                       diriginte la clasa a VIII-a

16. NASTASE GEORGETA - profesor de Istorie – 6 ore

       9 ore       (clasa a V-a-2 ore+clasa a VI-a-1ora+clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-2 ore)

                                                                      Cultura Civica – 2 ore

                                                                     (clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-1 ora)

                                                               Educatie muzicala/Educatie plastica- clasa a VIII-a-1 ora

 

17.TURCU ELENA MIRELA - profesor de Geografie – 5 ore  

         5 ore    (clasa a V-a- 1 ora+clasa a VI-a-1ora+clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-2 ore)

                                                     

18.MANCEANU LUZIA ETI- profesor de  Biologie-6 ore

       10 ore              (clasa a V-a-1 ore+clasa a VI-a-2ore+clasa a VII-a-2 ore+  clasa a VIII-a-1 ora)

                                                                        Educatie pentru Sanatate – 3 ore 

                                                (clasa a VI-a-1 ora+clasa a VII-a-1 ora+  clasa a VIII-a-1 ora)

                                                                        Educatie Plastica – 1 ora (clasa a V-a)

19.DULGHERU NICOLAE - profesor de Religie – 8 ore

19.ISOFACHE LILIANA-profesor psiholog - 4 ore

 

     Nedidactic :

  • PLANGU VASILICA - ingrijitor
  • BALDAU COSTEL – muncitor intretinere/fochist      

                     

     Auxiliar:

  • MOROZOV GIANINA DANIELA - secretar                                                

 

 

Director,

 

 

 

 

Incadrare Scoala Iazurile

 

SCOALA CU CLS. I – VIII VALEA NUCARILOR

SCOALA CU CLS.I-IV IAZURILE (STRUCTURA)

 

 

 ANUL SCOLAR 2011 – 2012

 

1. TROFIM EMILIA LUMINITA  - educatoare - 25 ore

2. AVRAM MARIA                          - invatatoare - 18 ore

4. RAICIU   NICOLETA                 - profesor Limba Engleza – 2 ore

5. DULGHERU NICOLAE             - profesor de Religie – 1 ora           

5. ISOFACHE LILIANA                 - profesor psiholog - 1 ora

 

 

 

Nedidactic :

  • NANCIU MARIA-ingrijitor

 

 

 

 

                                                                                                                   Director,